Vizitka voličů SPD: Pseudokoncentrák a terorista.

Voliči SPD berou do svých rukou stanoviska strany a mění je v činy. Uměle vytvořená hrozba islamizace České republiky vytvořila v lidech strach takový, že se nebojí jednat a sáhnout na životy ostatních. Příkladem takového jednání je důchodce, který se snažil vykolejit dva jedoucí vlaky. Sám se tak stal teroristou. Chtěl tak uchránit svou zemi před přívalem muslimských uprchlíků. Jenže uprchlíci v těchto vlacích nebyli a ani nebudou. Ostatně ani kauza poslance SPD a jeho prohlášení o ,,pseudokoncentráku“ vypovídá hodně o složení této (bohužel) vládní strany.

,,Chceme studentům přiblížit skutečnost a vyvrátit lži, které šíří někteří politici.“
Lety u Písku ve spolupráci s organizací Romea a ČVUT připraví simulaci romského tábora. Projekt virtuální reality, který má přiblížit skutečné prostředí koncentračního tábora v Letech. Tento projekt vzniká i na základě prohlášení poslance SPD, aby vyvrátil jeho tvrzení a poučil studenty středních a vysokých škol o historii, která se opravdu udála.
Tábor Lety fungoval od roku 1940 a byl určen pro osoby, které se práci vyhýbaly. Především šlo o Romy, bezdomovce a tuláky. Změna přišla s rokem 1942, kdy se sílícím nacistickým vlivem, se z tábora stalo tzv. sběrné místo. Podobným sběrným místem byl i Terezín. Od té doby se hovoří o Letech jako o sběrném místě pro Romské obyvatelstvo. Dozor zde vykonávalo české četnictvo. Přes pět stovek Romů odsud putovalo do Osvětimi, kolem 400 jich v Letech zemřelo.
Označení pseudokoncentrák pro tábor v Letech vypadlo z úst poslance Miloslava Roznera. A nebude náhodou, že tento panáček patří do SPD. Naštěstí na sebe spravedlnost nenechala dlouho čekat. Policie v prosinci požádala poslaneckou sněmovnu o vydání poslance k trestnímu stíhání. Rozner čelí obvinění z popírání, ospravedlňování a schvalování genocidy. Jen takový malý přestupek. Rozner tak reagoval na odkoupení vepřína v Letech, na jehož místě stál zmíněný koncentrační tábor. Vláda objekt zakoupila, aby mohla na místě tábora vystavět památník připomínající smrt mnoha Romů. Rozner se tak stal nepřítelem číslo jedna mezi pamětníky, aktivisty a vlastně mezi všemi občany, kteří nevolili SPD a mají fungující mozek. Je velmi mrzuté, že si vůbec nějaký jedinec, navíc politicky činný, dovolí veřejně učinit takové prohlášení.

Jaká strana, takoví voliči
Dalším činem, který vypovídá o složení vládní strany SPD je nedávný teroristický útok. Příběh Jaromíra Baldy se začal psát v červnu 2017, kdy poprvé plánoval vykolejení vlaku, ve kterém měli údajně cestovat vyznavači islámu. Posekal strom, který měl spadnout na trať v době, kdy tudy projížděl rychlík. Jen zázrakem vlak nevykolejil a cestujícím se nic nestalo. Pro velký úspěch svůj čin zopakoval o dva měsíce později. A zase měl víc štěstí jak rozumu, cestující vyvázli bez zranění.
Dřevorubec nebo terorista? Každopádně pan Balda ospravedlnil svůj čin jako opatření proti sílícím hrozbám islámu. Teď bude bojovat proti terorismu leda z věznice. Soud zároveň přihlédl k údajné snížené příčetnosti pachatele. Jenže letáky, které Balda šířil hovoří o opaku. Že svůj čin velmi příčetně plánoval. Neboli psychóza vyvolaná sympatiemi k Tomiu Okamurovi.

Tyto dva případy z kroniky života ukazují radikalismus v praxi. A nejde o propagaci, jde o skutečné činy, které mohou ovlivnit životy nás všech. Poučení do budoucna, nevolte SPD, škodí to zdraví. Je dost možné, že se z vás také stanou nepříčetní jedinci, kteří v agonii kácí stromy. Nebo lesy. Ještě větší hrůzou ale je, že taková strana najde tolik přívrženců. Politická strana, která má velmi blízko k radikální pravici. Vypovídá to tak dost o české populaci. Že se nechá velmi snadno zmanipulovat. A to je ještě více alarmující fakt.

Leave a Reply