Agrofert a jeho nová reklamní kampaň. Již brzy i na vaší televizní obrazovce!

Ještě, že vás máme. Takový je název nové reklamní kampaně společnosti Agrofert. Sloganem tak chtějí upozornit na poctivé řemeslníky, kteří ještě stále odvádí svoji práci dobře a poctivě. Jak jsme se předsvědčili, takový je i Agrofert.

Netušíme, nakolik Marek Prchal promítá své PR umy i do kampaní Agrofertu, ale společnost se rozhodla reagovat na negativní zprávy z médií. Jak se dozvídáme na oficiálních stránkách společnosti, někteří novináři dlouhodobě šíří nelichotivé informace a firmu to poškozuje. Moment, nepoškodil Agrofert ale nás?

Nová kampaň je tak spíše přehlídkou udřených zaměstnanců, kteří pro firmu udělají doslova cokoliv. A Agrofert si je za to náležitě považuje, dokud zaměstnanci hlasují pro ANO a konzumují výrobky z dílny Agrofertu. Bez nich by totiž nevzniklo podnikání, které je založeno na ovládnutí konkurence všemi dostupnými prostředky, zdevastování přírody, výrobě agrochemie, velkokapacitním zemědělství, které je živeno evropskými dotacemi, které jim po právu nenáleží. A díky našim udřeným zaměstnancům jsme i dosáhli na novou linku na toastový chléb.

Jak se dále dozvídáme, firma zaměstnává širokou škálu profesí. Chemiky, pekaře, řezníky, ale i marketingové specialisty. Tito specialisté nejsou jen odborníky na marketing, ale i znalí zákonů a mezer v nich. Jak dokazuje případ reklamy na Čapí hnízdo.
Agrofert v něčem nelže. V současnosti zaměstnává více jak 32 tisíc zaměstnanců. Ano, dává lidem práci a zase ano, objevují se pochyby o pracovních podmínkách a zacházení se zaměstnanci.

Na světě není nic zadarmo a proto, aby nám země dala své dary, se musíme všichni řídit jejími pravidly. Jen ona určuje naši pracovní dobu, přesčasy nebo dovolené. Ještě, že máme lidi, kteří jí rozumí a řídí se zdravým rozumem.
I takto nová kampaň upozorňuje na zdravý rozum. Zdá se m to přitažené za vlasy?
To zdravý rozum nebere.

Na reklamu z Agrofertské dílny se můžete těšit od 20. do 27. září. Součástí je i její tištěná mutace, jak jinak než v denících vlastněných Mafrou. Možná budete mít štěstí a nová reklama se nevyhne ani vašemu televiznímu přijímači.

Díky, že vás máme, protože bez Agrofertu bychom si nikdy nedokázali představit, jak funguje monopol, oligarchové či trestně stíhaný premiér. A svěřenecké fondy. Ještě, že vás máme pane Agrofert. Děkujeme.

03585665.jpeg

Leave a Reply