O náhody tu není nouze aneb konfrontace Andreje Babiše

Premiérův syn Andrej Babiš, ať už vysvobozen či propuštěn, je poslední dobou aktivní na sociálních sítích. Ve čtvrtek se i poprvé objevil na veřejnosti tváří v tvář svému otci. Ačkoliv davy odmítají možnost náhodného setkání, pravděpodobně nešlo o domluvený scénář. Junior se na zahájení volební kampaně ANO objevil v doprovodu režiséra Víta Klusáka.


Vytáhni telefon a toč!

Babiš mladší si ostře brázdil svou cestu skrz dav a od otce jej dělil jen pár očí mužů z premiérovy ochranky. Junior a Klusák se na zahájení objevili náhodou, upoutal je hlouček policistů. Junior chvílí rozjímal, zda je moudré otce pozdravit, ale vzhledem k magickému datu (šlo o premiérovi narozeniny) se rozhodl otci doručit radostnou zprávu. Podle forenzního psychologa je Babiš mladší duševně v pořádku, a tím pádem způsobilý vypovídat na Policii ohledně Čapího hnízda a Krymu. Přes nasazený se respirátor se bohužel nedaly z premiérova obličeje vyčíst známky údivu či vzteku. Bylo to tedy poprvé, kdy syn konfrontoval vlastního otce osobně. Junior otci vytýkal, že národu lže a oblbuje občany. Současně se vyjádřil, že Andreje Babiše již nenazývá otcem. Jak moc tato slova skutečně ranila premiéra si můžeme jen domýšlet.


Bude synovo vystoupení dalším možným hřebíkem do premiérovy rakve?

Prezident Miloš Zeman se opět nezapomněl premiéra Babiše zastat a zařadil juniora do kolonky duševně nemocný. Je velice pozoruhodné, jak se u některých zásadních událostí prezident zdrží komentáře, a u jiných, už ne zcela relevantních pro bezpečnost země, se prezident nechá slyšet. I on považuje Juniora za zneužitého, a za původce jeho neštěstí označil Víta Klusáka. Težko říct, proč je třídním nepřítelem právě Vít Klusák. Jen si možná vylosoval nešťastný los ve hře, kterou hraje prezident Zeman se svým mluvčím Jiřím Ovčáčkem. Tak či onak, měl by se Vít Klusák obrnit a připravit na další slovní útoky z hradu.


Pravdu se snad jednoho krásného dne dozvědí i občané Česká republiky. Společně s Čapím hnízdem, únosem na Krym a psychickou nemocí Andreje Juniora vyjde na povrch i pravda o premiérovi. To pak budeme naprosti všichni sdílet. Než to smažou. V tomto případě skutečně platí, že jablko padlo daleko od stromu. Babišův syn nejlépe prokoukl otcovu strategii, a i proto se odhodlal veřejně vystoupit.

viz: https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/andrej-babis-mladsi-hnuti-ano-usti-nad-labem-vit-klusak_2109021434_ako

Andrej Babiš mladší reaguje na Zemanovo vyjádření:

Leave a Reply